Vítejte na našich stránkách, zaměřených na chov Jack Rusell Teriérů.

Také nás tento "malý" rošťák s velkou duší absolutně okouzlil.

Dlouho jsem hledala plemeno, které by zapadlo do parametrů: inteligentní, samostatný, přátelský, ovladatelný, společenský, roztomilý a temperamentní...tohle všechno pro mě Jack je. Jelikož se věnujeme také koním, byl výběr jěště náročnější a neumím si představit jiného psa, který by byl tak skvělým společníkem člověku i koním.

Svým zvířatům jsme přizpůsobili naše životy a oni nám to každý den vrací zpět v té nejkrásnější možné podobě. Náš cíl je malý rodinný chov, založený na kvalitě, ne kvantitě. Pohodlí a spokojenost všech našich zvířat je naší prioritou, jsou to členové naší rodiny a vždy zůstanou, k samotnému chovu přistupujeme s velkou zodpovědností. I přes rodinný charakter chovu se věnujeme plemeni na mezinárodní úrovni. Naše první dvě fenky jsou z České republiky, třetí je import z Itálie (Touchstar Kennel). Pokud se náš chov rozroste pak jen o prověřené pejsky ze zahraničí s kvalitními původy v australském typu.

Velmi nám záleží na pokračování budoucnosti tohoto plemene tak, jak to pojala spousta zodpovědných chovatelů před námi. Nikdy nebudeme chovat na nemocných jedincích či zatajovat jakékoliv skutečnosti svých psů a potomků. Nepovinná vyšetření na luxaci kolenní čéšky jsou u našich psů automatická. Pro nové páníčky našich pejsků se pokusíme zajistit maximální podporu nejen do začátku, ale během celého jejich života.  Do budoucna plánujeme zřízení psího hotelu s přednostní pro naše odchovy.


Welcome on our websites, specialized to Jack Russell Terriers.

Even we get passion for this "small" rascal with a big heart.


It took a long time to us find the right type of dog to get our vision of: intelligent, independent, friendly, handy, societal, cued and temperamental...this all means Jack to us. As one of our passion is horses,  there was more challenging to look for the right type of dog. I can’t imagine better race to be so wonderful partner to human as well as to the horses.

We have suit our lives to our animals and they returning us the best from them every single day. We are a small family breed, based on quality, not quantity. Our priorities is comfort and joy of all our animals, all of them are part of our family and always stay.

Over to our status of small family breed, we attend to the race with international height. Our first two females become from Czech Republic, other ones is imported from Italy (Touchstar Kennel), any other new member will come just from abroad, with height quality pedigree in Australian type.

The future of this race / breed is very important to us, we take it very seriously. We would strictly follow the best way for Jack´s as some of the responsible breeders already started many years ago.  Thanks to them we all have this great opportunity enjoy this special dogs and be a part of those, who can ensure them better destiny.

TOP