FATY Polánecké svahy

fatynka1fatynka2fatynka3

Narozena / Date of Birth: 8.7.2008

Výška / Size: 26 cm

Chybí LD P4, hladkosrstá, bílá-hnědé znaky / smooth tan/white female, 1x P4 missing

Výborná 3 / Excellent 3 - (24.04.2010 Mezinárodní výstava psů České Budějovice - přihlášených 34 jrt třída otevřená, rozd. O. Hrabáková)

 

 

Matka /Dam: Chessy z Valeriánu Tami (3xCAC CZ SK,Res.CACIB,CAJC)

Otec/ Sire: Little Benjamin of Sweet Surprise (CAC CZ, CAC SK, Res.CACIB, CC SKCHT+F)

 

 

Faty je rovněž po importovaných rodičích, její babička (je také babička Nixi) byla první importovanou fenou JRT v ČR a pochází z chovu pana Homolky, jež je základem spousty chovatelských stanic u nás, stejně jako otec Little Benjamin , který má mezi svými potomky také šampiony v ČR, Polsku a Slovensku (JCh, Ch.PL-Czarujacy Ciapek Magor, Abstrakt Bohemia Platina, Ch,SK Astala Vista Bohemia Platina).Ve svém rodokmenu má předky z chovu Baylock, Malung, Jack´s Paradise, Jack Flash, King Bessie´s..)

 

Faty je náš malý ďáblík, umí být velice milá a hodná, ale když je čas na lumpárny, ožívá jako první. Po svém otci je menší a drobnější kostry. Nemá ráda konflikty, ale ničeho se jen tak nezalekne a ráda brání slabší. Faty je velice oblíbená u dětí, které zbožňuje a také u ostatních psů, zkrátka si rozumí úplně s každým.

 

Faty is our little rascal :o), could be very lovely andnice, but when is time for a rascality she is everywhere first. Faty is in slight skelet type. She is very famous with children and free of any conflicts.

 

TOP