MultiJCH, MultiClubJCH, CH., Club Winner ´11 Touchstar Donald Duck „VITO“

Vito1Vito2Vito3

Narozena / Date of Birth: 8.01.2010

Výška/ Size 27 cm (zapsala paní V. Tichá)

Plnochrupý / Full mouth incl. 2xM3 (zapsala paní V. Tichá)

Full Australian blood

 

 

Matka / Dam:Touchstar Quintana Roo

Otec/ Sire:Touchstar Orinoco

 

Velmi očekávaný VITO kompletně doplnil naši tři člennou smečku holek. I přes svůj temperament a „italský původ“ je obrovský mazel a gentleman. Je velmi vnímavý a učenlivý, má mohutnou kostru a krásnou dominantní hlavu. Jeho rodiče jsou oba přímé odchovy TouchStaru a Vito tak nese hrdě jméno této stanice. Věřím, že na něj můžeme být pyšní a teprve nás spolu čeká spoustu společných  radostí i zážitků.

 

 

 

 

 

Very expected VITO completed our team of three jack girls. Even he has an italian temperament:o) he is a big cuddle boy and gentleman. He is also very responsive and quick to learn with a strong skeleton and a beautiful dominant head. His parents are a pure breed of TouchStar and Vito proudly holds name and blood of this kennel.  I believe we could be proud of him and there is a many nice times and adventures still in front of us:o)))

 

Vito has a great pedigree full of champions (MultiCh. Orinoco, MultiCh.Touchstar Genesis, r.WW and European champion 06 TouchStar Actractive, MultiCh.Bushwack's Jack Extra Special Touch, Ch. Lantaka Athena, Aust.CH Myrmidon Jack Nimiss, CH Myrmidon Jack Gaynab, MultiCh. Brösings Australian Dot Com, WW07,Ch. Kanix Speed Wagon ,Ch.Beaconway Hot To Trot…)

 

Vito : STUD INFO / Informace o krytí

Vito will be available just for a really few covers per each year / Vitovo krytí bude každý rok limitováno jen na několik vrhů

For 2012 is Vito already totaly booked. / Pro rok 2012 má Vito již domluvená veškerá svá předběžná krytí.

In case of any information please dont hasitate to contact me. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat.

 

Vito je čtyřnohá bytost mému srdci absolutně nejbližší. Je pro mě velmi důležité poznat a být v kontaktu s každým, kdo o něj projeví jakýkoliv zájem, s majiteli feneček a také majiteli všech budoucích potomků. Vitovi trvalo velmi dlouho než skutečně fyzicky dozrál a během této doby mě hodně naučil. Je to pes s neuvěřitelným charakterem, aby člověk opravdu poznal kouzlo jeho osobnosti, musí se mu otevřít a musí ho poznat, protože to stojí za to. Pro mě je to můj malý princ. Vito není ani překvapením, ani náhodným výsledkem, pochází z jedné z nejúspěšnějších stanic na světě, navždy jim budu vděčná a nezapomenu, že díky nim tady s námi je a také tím, kdo je. Vito pochází z velmi vyrovnaného vrhu (sestra Daikiri zůstala v TouchStaru v Itálii) otce Orinoca a matky Quintany Roo. Jeho původ je jednoduše VÝBORNÝ, nejen plný šampionů, ale i psích legend, stojících v základu dalších úžasných jacků. Je intenzivně prochován na skvělého TouchStar Genesise, na kterém je vystavěna velká část této stanice, dotek jeho dědečka na něm není možné přehlédnout:o). Díky této promyšlené prochovanosti je rovněž tento odraz znát na většině Vitovo potomků.

Vito is so special and so closed to my heart. I wish to be in touch with everybody who will be interested about his cover or to own his future puppies. He is a dog with an incredible character and to understand him it is so important to meet him on life to discover the real magic of his heart and personality. Vito is not any surprise, he becomes from one of the Best kennels on the World, just thanks to Francesca and Mauri he is here and he is, who he really is ! Vito was born in very balanced litter of Orinoco and Quiantana Roo. His Pedigree is simply just GREAT ! and his strong inbreeding on TouchStar Genesis is so seeable on him. Thanks to this smart combination his puppies mostly holds touch of him. His benefits are and always stays who he is - happy, energetic, easy and loving dog. His touching expression with speaking eyes, strong body, great pigment, full scisor bite ....Even I love him, he is not absolutely perfect dog, as perfect dog wasnt born, but smart reeders understand what need to improve and what are the benefits. I wish my sweet boy to feel so happy all his life with us, to be proud of all his children and trought to them bring a little piece of his own into a people to feel and understand how special this dog is !

TOP